Masáže

Masáže a ich účinky


Klasická masáž

Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov. Pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly. Podieľa sa najlepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.
Rašelinový  zábal

Priaznivo ovplyvňuje obnovu kožných buniek, pôsobí antibakteriálne a posilňuje imunitu. Svojím zložením zvyšuje prekrvenie, zlepšuje činnosť svalstva a kĺbov, podporuje rýchlejšie vstrebávanie krvných výronov, zlepšuje hojenie ťažkých kožných ekzémov, zlepšuje stav pomarančovej pokožky a mnohé iné. V posledných rokoch sa rašelina osvedčila ako prevencia obezity.

Relaxačná osviežujúca            ginkgo - limetková masáž

Svieža citrusová vôňa limetky pomáha pri nervovom napätí, osviežuje a posilňuje koncentráciu.

Škoricové telové ošetrenie na      formovanie postavy

Škoricová silica prehrieva a prekrvuje pokožku a osviežuje celé telo. 

Arjuvedské bylinky - parafínový zábal

Svieža vôňa bylín. Pomáha pri chronických ochoreniach horných dýchacích ciest a pri nástupe viróz. Znižuje svalový tonus, zvyšuje priechodnosť kapilár a dochádza k výraznej svalovej relaxácii. Dobre pôsobí na degeneratívne ochorenie kĺbov, a reumatizmus mäkkých tkanív a potlačenie bolestí. 


Relaxačná hrejivá zázvorovo -grepová telová masáž

Osviežujúca vôňa grepu dodáva energiu a zložka zázvoru jemne prehrieva.


Relaxačná upokojujúca marhuľovo - vanilková masáž 

Má regeneračné a upokojujúce účinky na ľudskú pokožku. Vôňa vanilky má upokojujúce účinky, zmierňuje úzkosť a pomáha pri nespavosti. 

Čokoládová telová masáž + cukrový peeling s vôňou čokolády


,,Je to luxusné a blahodárne ošetrenie ozajstnou čokoládou."

Vďaka čokoládovej masáži, alebo zábalu prenikajú do pokožky vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxydanty. Po aplikácii je pokožka vyhladená a ošetrená. Má priaznivý vplyv na činnosť srdca a podporuje detoxikáciu. Masáž horúcou čokoládou si môžu užiť všetci, ktorí potrebujú akútne zlikvidovať dlhodobo nazhromaždený stres a únavu. Masáž 100% čokoládou je nezabudnuteľnou  lahôdkou medzi procedúrami. Čokoterapia je výnimočným prostriedkom proti zimnej depresii, stresu a špatnej nálade, zanechá pleť jemnú a vyživenú ,zahalenú do vône sladkej čokolády. Vôňu čokolády ucítite ešte celý deň. 


Cukrový peeling so sladkou vôňou čokolády. 

Obsahuje prírodné kryštály cukru, ktoré šetrne  odstráni odumreté kožné bunky. Zanecháva dokonale hladkú a mäkkú pokožku Zlepšuje jej pružnosť, zjemňuje, hydratuje a posilňuje. 

Penzión ANKA**
Školská 2000/2
96205 Hriňová


GPS: 48.574901, 19.525569

recepcia 07:00 hod.- 22:00 hod.

Tel.: + 421 45 5498 529
FAX: + 421 45 5498 529
E - mail: info@penzion-anka.sk